Česká burza BitStock dobývá trh s bitcoiny, dosáhla obratu 20 milionů.

logo_stin

Česká burza Bitstock překročila obrat 20 milionů korun. Na Bitstocku obchodují především obchodníci z Česka a Slovenska.

 

Když byla před více než rokem vykradena česká bitcoinová burza BitCash, nevypadalo to s obchodováním s bitcoiny v Čechách příliš optimisticky. Trh zachvátila nedůvěra a otázky kolem bezpečnosti odrazovaly každého, kdo byť jen uvažoval o otevření burzy nové. Všichni stáli před obtížným problémem. Jak vytvořit bitcoinovou burzu bez toho, aniž by se klienti museli obávat, že druhý den přijdou o všechno své digitalní zlato?

S bezpečným a světově unikátním řešením přišli čeští programátoři burzy BitStock. Burza u sebe nemá uloženy žádné bitcoiny, obchodníci si je zasílají mezi sebou a ověřování transakcí tak probíhá přímo v bitcoinové síti: prosté, technicky originální a účinné.

Klienti do burzy vložili důvěru a na BitStocku během několika měsíců zobchodovali bitcoiny za více než 20 milionů korun. Z BitStocku se stala největší burza v Čechách, v současnosti si brousí zuby na expanzi do Evropy a jedná o vysoké investici ze strany významného startupového venture kapitálu.

Webové stránky burzy: www.bitstock.com

Kontaktní e-mail: info(at)bitstock.com

logo_latka

Share Button