ChangeTip umožňuje přispívat na oblíbené Facebookové aplikace v bitcoinech!

20. 1

Známý internetový platební systém – ChangeTip, nedávno upozornil na svém profilu na Facebooku na novou možnost posílat finanční příspěvky v bitcoinech právě prostřednictvím Facebooku. Tým společnosti ChangeTip je naprosto nadšen z této nové funkce. Jsou si vědomi, že je to samozřejmě také skvělá zpráva pro komunitu Bitcoin.

 

Tým ChangeTip uvádí, že díky velkému zájmu uživatelů, Facebook umožnil tento obrovský pokrok, jenž potvrzuje znamenitý úspěch také pro aplikaci ChangeTip. Uživatelé od nynějška mohou posílat příspěvky na jejich oblíbené aplikace a stránky přímo prostřednictvím sociální sítě.

Společnost ChangeTip spoléhá na štědrost uživatelů, kteří by měli přispívat na jejich oblíbený obsah. Zaměstnanci společnosti ChangeTip se domnívají, že podnikli důležitý krok směrem ke změně celosvětového finančního trhu. Chtějí, aby dobrá práce byla spravedlivě odměněna. Díky spolupráci několika vynikajících inženýrů a především dobrému financování se společnosti ChangeTip podařilo zafinancovat a podpořit umělce na volné noze, charitu a několik osobitých nápadů.

changetip

Zdá se, že tento proces je poměrně jednoduchý. Uživatelé sociální sítě pouze budou muset povolit prověření svých účtů na Facebooku aplikací ChangeTip a posléze už budou moci okamžitě posílat finanční příspěvky na podporu například jejich přátel, followerů nebo oblíbeného obsahu a zároveň jim aplikace umožní podporovat charitativní kampaně!

Vůbec první sociální sítí, která začala podporovat platby digitálními měnami byl Twitter. Tehdejší integrace znamenala také obrovský úspěch pro rozšíření kryptoměn, ovšem Facebook je stále nejoblíbenější sociální sítí a tak je nynější spolupráce ještě významnější. Tato zpráva je mimo jiné důkazem, že Facebook vidí obrovský potenciál v technologii Bitcoinu, což může vést až k tomu, že by v budoucnosti všechny aplikace nabízely ve svém systému možnost platby bitcoiny.

 

 

 

Zdroj: http://bitcoinist.net/

Share Button