MultiWalletCoin – peněženka obsahující 10 000 mikropeněženek

MultiWalletCoin nová alternativní digitální měny, která má  schopnosti vytvořit tisíce mikropeněženek uvnitř jedné hlavní. Při platbách se příchozí měna rozprostře do mnoho mikropeněženek. Teoreticky tak vytvoříte oblak matoucích transakcí s potenciálně vyššími poplatky, ale znemožníte tak lidem identifikovat váš zůstatek zobrazením blockchain.

„MultiWalletCoin – anonymní a bezpečný.“

Přehledcoins128

Informace naleznete na webu MultiWalletCoin 

  • Maximální vydané množství: 30 000 000 MWC + 5 % ročně
  • Datum uvedení: 5. srpna 2014
  • Hash algoritmus: X11
  • PoW/PoS: Ano/ano
  • Podpora miningu: Ano 
  • Blockchainový prohlížeč: CryptoBE
Jaký má účel?

Cílem MultiWalletCoin je poskytnout anonymitu na zcela nové úrovni vytvořením 10 000 menších peněženek uvnitř hlavní. Tento způsob rozprostření měny znemožní jednoduché vystopování.

Když jedna z mikropeněženek zaznamená příchozí platby, zahájí převod do ostatních. Vaše účetnictví zůstane soukromé.

Které problémy řeší?

Řeší problém s veřejným zůstatkem. Pokud jste bohatí a chcete hrát chudáka, nyní máte možnost. Jestliže nemáte peníze, ale chcete si hrát na bohatého, je nám líto, takhle to nefunguje.

Bez legrace. Pokud podnikáte, veřejné účetnictví může být problém. Jestliže jste vlastníkem velké korporace, která přijímá bitcoin a výpisy ukazují markantní výdaje, může to být, protože tyto prostředky používáte k úhradě velkých obchodních nákladů, akcií, mezd zaměstnanců a výrobních nákladů. Sháníte-li však investrory pro váš projekt a máte veřejně dostupnou adresu peněženky, všichni investoři do nich mohou nahlédnout.

Místo investic do projetku vaší společnosti se investoři mohou ptát, kde jejich prostředky putují a budou se snažit snižovat některé z vašich nákladů, ale vše se snadněji řekne než udělá. Můžete ztratit finance investora, ale budete muset snížit své ztráty.

Abyste se těmto nepříjemnostem předešli, můžete své prostředky manuálně přesunout na více adres, ale s MultiWalletCoin se to provádí automaticky.

Jaké jsou budoucí snahy MWC a jak plánuje jejich dosažení?

MWC má seznam odměn za nájemné překlady, Android peněženky, lepší logo, hry, papírové a online peněženky. Jestliže můžete zajistit výše uvedené věci, podívejte se na nabízené odměny.

 

Share Button