Taxislužba Uber poslouží nové striptýzové aplikaci – vše lze platit i bitcoiny!

Bitcoin nabízí spoustu vynikajících výhod, ale pořád je tu jedna věc, kterou si s bitcoiny nemůžete dovolit. Ve strip klubech nemáte možnost podstrkovat bitcoiny ženám, aby předstíraly, že se jim líbíte a věnovaly se jenom vám. Jistě, teoreticky si své bitcoiny můžete vytisknout. Pak je třeba můžete i vyhazovat do vzduchu a čekat až zase spadnou dolů jako déšť. Ovšem nemyslím si, že by to mělo stejný efekt jako s běžnými penězi.

Clover je nová a jediná aplikace, která zprostředkovává zábavu pro dospělé naživo. Ačkoliv tato aplikace nedokáže uvést v realitu výše uvedený princip (podstrkování bitcoinů), i tak jde směrem k podpoře této digitální měny. Clover použila klasické striptýzové kluby a předělala je na online nabídku služeb. Stejně tak taxislužba Uber předělala některé své vozy z veřejné osobní dopravy na vozy sloužící aplikaci Clover. V zájmu obou je dát dohromady lidi, kteří využívají služby a ty, kteří tyto služby nabízí. To vše bez jakéhokoliv dalšího prostředníka.

 

U taxi služby lze hned na první pohled poznat, že je naprosto zbytečná práce prostředníka. Zákazník jde přímo k řidiči taxíku a vše si s ním domluví, nemusí u toho být nikdo další. Je tedy výhodné pro oba odstranit z obchodu prostředníka.

 

Bezpečnost dívek

 

Strip kluby nabízí i služby, kdy své dívky posílají přímo na soukromé párty. V těchto případech je potřeba zajistit dopravu dívek na místo a posléze i jejich ochranu. Bohužel, když dívky nejsou ve svém “domácím prostředí“, tak se mnohdy nedokážou pořádně uvolnit. Jejich představení tedy nemusí být tak dokonalé jako ve strip klubech. Ale pro diváky je to pořád lepší než nic.

 

Bez ohledu na to, co si kdo myslí o průmyslu pro dospělé a o problémech, které tento průmysl přináší, všichni jistě budou souhlasit s tím, že tyto “umělkyně“ jsou velmi často ohroženy sexuálním napadením nebo i hůře. Je sice pravda, že mnozí taxikáři už také byli okradeni nebo jim někdo přiložil pistoli ke spánku, ale pořád jsou ve větším bezpečí než dívky nabízející striptýz.

 

Společnost Clover, chce ochránit dívky systémem, který ověří totožnost a umístění kupujícího. Slibují, že soukromé informace budou v bezpečí, pokud zákazník dodrží podmínky a nespáchá druh trestného činu. Znamená to ovšem, že zákazník musí také důvěřovat společnosti Clover.

Pro bezpečnost mají dívky k dispozici tlačítko, jehož zmáčknutí přivolá ochranku. Ovšem to znamená, že by u sebe dívky měly mít neustále telefon, což vždy samozřejmě nejde.

 

Dívka ze svého výdělku odvádí společnosti Clover poměrně malý poplatek z částky, kterou zaplatil zákazník. Podle společnosti Clover u ostatních zprostředkovatelů, tento poplatek bývá často až 80% z celkové částky. V některých takových případech by bylo pro dívky výhodnější, kdyby si zařídily svoji soukromou ochranku.

 

Dostane se Clover na trh?

 

Je vysoce nepravděpodobné, že by společnosti Apple nebo Google začaly na trhu nabízet aplikaci Clover. Obchod Google Play pochází více ze západu, takže pravděpodobněji by se tato aplikace mohla objevit u Googlu. To by ale nejdříve musela splňovat přísná pravidla cenzury. Nakonec aplikaci Clover asi nabídne někdo méně známý, anebo bude nabízena výhradně na jejich webových stránkách. To samozřejmě neznamená, že se nemůže stát populární. Mnoho “undergroundových“ aplikací se proslavilo i bez Apple nebo Google.

 

Jejich propagační leták hlásá, že se snad brzy objeví na TechCrunch, The Next Web nebo C|NEt !. Kdyby se jim tento cíl podařil, tak bychom je pak mohli najít i v ostatních známějších obchodech s aplikacemi.

 

A teď to hlavní. Zákazníci mohou provést platby v bitcoinech. Spropitné ovšem musí dávat dívkám v klasických měnách. Společnost nabízí možnost platby s bitcoiny hlavně kvůli anonymitě, kterou Bitcoin umožňuje. Sice každá platba bude trvale uložena v blockchainu. Stále je však vše diskrétnější než transakce kreditní kartou. Toužíte ovšem stále po “dešti z bankovek“? Pak si stejně budete muset zajít do banky pro staromódní obyčejné peníze.

 

Zdroj: http://cointelegraph.com/

Share Button